جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیمت آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، قیمت آسفالت کاری در سال جدید و هزینه های این فرایند اهمیت بیشتری پیدا می کند. با توجه به این که در ماه های ابتدایی سال حجم عملیات آسفالت کاری به دلیل تعادل آب و هوا و دما افزایش پیدا می کند، بسیاری به دنبال آنند که بدانند هزینه آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳ چه تغییری می کند. جدا از نرخ های جدیدی که باید از طرف اتحادیه اعلام شوند، قیمت اجرای آسفالت همچنان تابعی از عوامل مختلف است.

یعنی بسته به میزان مواد مصرفی، مساحت محیط و دیگر ویژگی ها و فاکتورها، هزینه نهایی اجرای آسفالت در سال جدید، متفاوت خواهد بود. شرکت گام گستر برای تعیین قیمت آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳ تابع نرخ های اعلام شده از طرف اتحادیه است. تلاش ما این است که قیمت ها را به گونه ای تنظیم کنیم که در کنار ارائه با کیفیت ترین خدمات، رضایت مشتری را نیز جلب نماییم.

۴/۵ – (۱۹ امتیاز)

قیمت آسفالت کاری در سال 1400

هزینه آسفالت کاری در ۱۴۰۳ چقدر است؟

برای اطلاع دقیق تر در مورد هزینه آسفالت کاری در ۱۴۰۳، می توانید با شعب مختلف شرکت گام گستر تماس بگیرید. همکاران ما با توجه به نرخ های اتحادیه و نیز مشخصاتی که از محل مورد نظر ارائه می دهید، قیمت اجرای آسفالت را به صورت تقریبی اعلام می کنند.

قیمت آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳ به دستمزد نصاب ها نیز بستگی دارد. افرادی که در شرکت گام گستر عملیات اجرای آسفالت را انجام می دهند، بر اساس نرخ های قانونی دستمزد دریافت می کنند. کیفیت کار برای همکاران ما در اولویت است و بیشتر از هر چیز دیگری، برای اجرای درست و بی نقص کار تلاش می کنند.

قیمت انواع برندهای آسفالت

 

آسفالت توپکا یا ۰۱۹
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
تماس بگیرید
ضخامت ۵cmتماس بگیرید
ضخامت ۷cmتماس بگیرید
آسفالت بیندر یا ۰۲۵
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
تماس بگیرید
ضخامت ۵cmتماس بگیرید
ضخامت ۷cmتماس بگیرید
آسفالت توپکا یا ۰۱۲
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
تماس بگیرید
ضخامت ۵cmتماس بگیرید
ضخامت ۷cmتماس بگیرید

عوامل مؤثر بر هزینه آسفالت جاده کدامند؟

در این قسمت به بررسی عوامل مؤثر بر هزینه ی آسفالت جاده می پردازیم.

  • توجه داشته باشید که در حالت کلی محاسبه ی قیمت آسفالت جاده بر اساس حجم آسفالت مصرفی و یا به عبارت دیگر بر اساس میزان آسفالت مصرفی در هر متر مربع انجام می گیرد؛ بنارراین بدیهی است که در این محاسبه ضخامت اجرای آسفالت نیز تأثیر گذار می باشد. به صورت استاندارد، حداقل ضخامت اجرای آسفالت بر روی سطوح خاکی حداقل باید ۵ سانتی متر باشد و این عدد در مورد سطوح آسفالتی و بتونی، ۳ سانتی متر می باشد و بر همین اساس قیمت آسفالتکاری جاده نیز بر اساس متر مکعب آسفالت مصرفی محاسبه می شود.
  • از طرف دیگر توجه داشته باشید که علاوه بر متراژ جاده و حجم آسفالت مصرفی، نوع آسفالت جاده و کیفیت مصالح مورد استفاده در ساخت این آسفالت نیز در برآورد هزینه ی اجرای آسفالت در جاده، مؤثر می باشد.
  • یکی از عوامل دیگری که در تعیین قیمت نهایی آسفالت جاده مؤثر است، میزان فاصله ی محل اجرای پروژه آسفالتکاری، با کارخانه ی تولید آسفالت است که طبیعتا میزان این فاصله، بر هزینه ی حمل آسفالت تأثیر می گذارد. در همین راستا این مسئله نیز باید مد نظر قرار گیرد که در مورد فواصل دورتر، آسفالت تهیه شده، در هنگام حمل به محل پروژه سرد شده و کیفیت خود را از دست می دهد.
  • علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد، متأسفانه امروزه به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، تغییر لحظه ای قیمت ها و همچنین نوسانات قیمت ارز در کشور نیز بر قیمت آسفالت مورد استفاده برای جاده ها تأثیر می گذارد و همین امر نیز موجب شده است که شرکت ها نتوانند قیمت دقیق و ثابتی را برای آسفالت کاری ارائه دهند. در همین راستا ساکنین محترم مناطق مختلف در تهران و کرج می توانند جهت اطلاع از قیمت های روز انواع آسفالت جاده، به نمایندگی های مختلف شرکت گام گستر مراجعه کرده و یا از طریق تماس با کارشناسان ما در واحد فروش این نمایندگی ها، از قیمت های روز ارائه شده در این حوزه مطلع شوند.

قیمت هر تن آسفالت در تیر ماه ۱۴۰۳

قیمت آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳، مطابق روال سالهای گذشته در نیمه اول سال اعلام می شود. بر این اساس باید دید که مساحت محیطی که می خواهید آسفالت کاری شود چقدر است. سپس باید دید محل مورد نظر به آسفالت گرم نیاز دارد یا سرد. در مرحله بعدی تعیین می شود که برای آسفالت کاری محوطه، چه مقدار آسفالت، قیر، سنگ و … لازم است.

همچنین فرایند زیرسازی هم در تعیین قیمت اجرای آسفالت تاثیرگذار است. در نهایت پس از انجام مراحل و جمع زدن هزینه هر مرحله، قیمت آسفالت کاری تعیین می شود. شرکت گام گستر هزینه اجرای آسفالت در سال ۱۴۰۳ را با توجه به نرخ های اتحادیه و به گونه ای تعیین می کند که مشتریان گرامی رضایت داشته باشند.

هزینه آسفالت کاری محوطه در سال ۱۴۰۳

هزینه آسفالت کاری محوطه در سال ۱۴۰۳ نیز درست مثل قیمت آسفالت کاری در ۱۴۰۳ محاسبه می شود. یعنی باید بر اساس مساحت محوطه، شرایط آب و هوایی، میزان متریال مصرفی و نیز کیفیت مواد و بسیاری فاکتورهای دیگر، تعیین کرد که برای آسفالت کردن خیابان یا هر سطح دیگری چه مبلغی لازم است. حتی دستگاه های مورد استفاده، طول زمان اجرا و هزینه اجرا کنندگان و نصاب نیز در تعیین هزینه آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳ تاثیرگذار هستند.

البته همکاران ما در شرکت گام گستر به دنبال کسب سود هستند اما رضایت مشتری و کیفیت بالای کار را در اولویت قرار داده اند. ما تلاش می کنیم که ضمن استفاده از بهترین و درجه یک ترین متریال مصرفی و نیز با کمک دستگاه ها و تجهیزات نوین و پیشرفته، بهترین کیفیت آسفالت کاری را به شما ارائه دهیم. در کنار این مورد، تلاش داریم تا قیمت اجرای آسفالت در سال ۱۴۰۳ را به گونه ای تنظیم کنیم که تفاوت فاحشی با قیمت آسفالت کاری در سال ۱۴۰۳ نداشته باشد.

هزینه هر کیلومتر آسفالت جاده بستگی به عوامل مختلفی دارد و به شکل یکنواخت تعیین نمی‌شود. برای مثال، هزینه ساخت جاده‌های آسفالتی به عواملی مانند شرایط اقلیمی، جغرافیای منطقه، نوع خاک و زمین، قیمت مواد اولیه و… بستگی دارد.

هزینه آسفالت کردن هر متر مربع از جمله عواملی است که به بسیاری از عوامل و شرایط وابسته می‌باشد. در مورد آسفالت متری چند، باید گفت که هزینه‌ی آن بستگی به مساحت مورد نیاز برای پوشش دادن با آسفالت، نوع آسفالت مورد استفاده (مثلاً آسفالت خنک یا گرم)، سطح و توپوگرافی منطقه، شرایط آب و هوایی، نوع دستگاه‌های مورد استفاده برای ریختن آسفالت و … دارد. بنابراین برای محاسبه دقیق هزینه آسفالت متری چند، لازم است این عوامل را در نظر گرفته و با توجه به آنها، هزینه‌ی کل را محاسبه کرد.

4/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *