جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیمت آسفالت کاری در کرج

چنانچه برای اجرای آسفالت کاری در هریک از مناطق استان البرز به دنبال مجموعه ای معتبر با خدمات با کیفیت و قیمت مناسب هستید، شرکت گام گستر در خدمت شماست. این مجموعه در راستای ارائه بهترین سرویس ها به متقاضیان عایق های رطوبتی، تهیه، پخش و اجرای آسفالت برای انواع پارکینگ ها، پشت بام ها، جاده ها و محوطه سازی و…را به شکل حرفه ای انجام می دهد.

کارشناسان ما بهترین نوع آسفالت را با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه کرده و نصب آن را با استفاده از تجهیزات جدید و متریال درجه یک، به نوعی انجام می دهند که تا سالها اثربخشی داشته باشد. بنابراین می توانید برای دریافت خدمات آسفالت کاری در کرج، با شرکت گام گستر تماس گرفته و از کیفیت کار و  ماندگاری بالای آن اطمینان کامل داشته باشید.

۳٫۷/۵ – (۴ امتیاز)

قیمت آسفالت کاری در کرج

قیمت آسفالت کاری در کرج

آسفالت کشی امروزه یکی از بهترین روشها برای محوطه سازی و بعضا عایق بندی پشت بام ها و … محسوب می شود. هزینه آسفالت کاری در کرج یا هر جای دیگری، به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که باید مد نظر قرار بگیرند. متراژ فضا یکی از مهم ترین این عوامل است. طبعا هرچه متراژ بیشتر باشد، هزینه آسفالت کشی هم بیشتر خواهد شد.

میزان آسفالت مصرف شده، قیمت تجهیزات و مواد مورد نیاز، هزینه اقداماتی همچون زیرسازی و … همگی بر هزینه نهایی آسفالت کاری تاثیرگذار هستد. همکاران ما در شرکت گام گستر تلاش می کنند تا ضمن ارائه بهترین خدمات و استفاده از مرغوب ترین نوع آسفالت، کمترین هزینه را برای آسفالت کشی در کرج از شما دریافت کنند.

قیمت انواع برندهای آسفالت

آسفالت توپکا یا ۰۱۹
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
75000
ضخامت ۵cm120000
ضخامت ۷cm170000
آسفالت بیندر یا ۰۲۵
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
72000
ضخامت ۵cm115000
ضخامت ۷cm163000
آسفالت توپکا یا ۰۱۲
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
78000
ضخامت ۵cm125000
ضخامت ۷cm175000

قیمت محوطه سازی و آسفالت کاری در کرج

ما در این مطلب قصد داریم تا شما کاربران گرامی را با مسئله ی هزینه محوطه سازی و آسفالت کاری در کرج و به طور کلی دیگر هزینه های مربوط به محوطه سازی، راه سازی و آسفالت کاری جاده، خیابان، محوطه، کوچه، پشت بام، معبر، پارکینگ، نوار حفاری، ترانشه، حیاط کارخانه، باغ، مدرسه و غیره آشنا سازیم.

برای به دست آوردن قیمت این نوع خدمات باید گفت که محوطه سازی و راه سازی شامل مراحلی همچون زیرسازی و روسازی می باشند، که مرحله ی زیرسازی خود شامل بخش هایی نظیر حفاری، خاک برداری، حمل نخاله به بیرون، خاکریزی، تسطیح، آب پاشی و کوبیدن می باشد. توجه داشته باشید که مرحله ی روسازی نیز به نوبه خود دارای مراحلی از جمله اجرای لایه زیر اساس، اساس، قیرپاشی و آسفالت کاری بوده، که اجرای تمامی این گام ها در قیمت گذاری محوطه سازی در کرج موثر خواهند بود.

عوامل موثر بر هزینه ی اجرای آسفالت کاری در کرج

از جمله عوامل موثر بر هزینه ی اجرای آسفالت کاری در کرج مساحت و متراژ مکان مورد نظر می باشد. به طور کلی محاسبه ی هزینه آسفالت کاری نیز مانند دیگر عایق ها بر مبنای پارامتر های متنوعی از قبیل: قیمت تراشه آسفالت، قیمت هر تن آسفالت، قیمت هر متر آسفالت انجام می شود. توجه داشته باشید که برای تخمین قیمت اجرای آسفالت کاری در کرج باید به این نکته اساسی دقت کنید که برخی از اماکن میزان فضای کافی جهت به کار بردن تجهیزات و ماشین آلات سنگین را نداشته در نتیجه لازم است که شما اجرت نیروی انسانی آسفالت کار خود را زیاد کرده که در این صورت به طور قطع در هزینه های اجرایی آسفالت کاری نیز تاثیر گذار خواهد بود. همچنین در صورت به کار بردن تراشه آسفالت، شما باید قیمت تراشه آسفالت را هم به طور دقیق بدانید.

از دیگر نکات مهم در محاسبه ی هزینه های مربوط به آسفالت کاری در کرج این است که آسفالت کاری محیط هایی با سطح صاف و یکنواخت نسبت به دیگر سطوحی که دارای شیب‌ و یا پستی و بلندی هستند، از قیمت اجرایی به مراتب کمتری برخوردار هستند و بالعکس هر چه سطح مورد نظر ناهموار تر باشد، دارای اجرت بیشتری می باشد. لازم به ذکر است که بدانید در پروژه های بزرگ و دارای مساحت زیاد، قیمت محوطه سازی و آسفالت کاری در کرج بر مبنای قیمت هر تن آسفالت تخمین زده می شود.

تاثیر قیمت زیرسازی در هزینه آسفالت کاری در کرج

تاثیر قیمت زیرسازی در هزینه آسفالت کاری در کرج با توجه به مکان آسفالت کاری متغیر می باشد. همان طوری که گفته شد یکی از علل موثر بر هزینه اجرای آسفالتکاری زیرسازی می باشد که خود دارای مراحل مختلفی می باشد. البته این موضوع مربوط به فضا هایی است که برای اولین بار آسفالت کاری بر روی آن ها اجرا می ‌شود. این عملیات به جهت اجرای زیرسازی پیش از پیاده سازی آسفالت انجام می گیرد که در هزینه ی اجرایی آسفالت نیز نقش تعیین کننده ای دارند. لازم به ذکر است که بدانید زیرسازی اولین و اصلی ترین گام در پخش و راه اندازی آسفالت می باشد که قبل از هر کاری باید آن را انجام داد، این عملیات همواره تاثیر مستقیمی در تعیین قیمت آسفالت دارند. با توجه به وجود نوسانات موجود در بازار هزینه های آسفالت کاری در کرج نیز با تغییرات قابل توجهی مواجه است، شما می توانید جهت کسب اطلاع از این قیمت ها با همکاران ما در شرکت گام گستر تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی آسفالت‌ های آماده برای آسفالت کاری در کرج به عوامل متعددی همچون اندازه ضخامت، میزان وزن آسفالت، نوع مواد اولیه و کیفیت آن در زمان تولید و موارد بسیار دیگری که هر کدام به صورت جداگانه در این قیمت گذاری تاثیر گذار هستند، وابسته است.

راجع به قیمت هر متر مربع آسفالت کاری در کرج نمی‌ توان یک مبلغ معین را بیان کرد، به این دلیل که عوامل مختلفی موجود هستند که در این قیمت گذاری موثر می باشند، به عنوان مثال شرایط جوی منطقه ای که قرار است آسفالت کاری شود، اندازه ی شلوغی‌ و رفت و آمد، مرغوبیت، عملکرد و نوع آسفالت به کار برده شده و …

همشهریان عزیز ساکن در کرج می توانند برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین کسب کلیه اطلاعات لازم برای آسفالت کاری در کرج و قیمت روز آن با شرکت گام گستر تماس بگیرند.

شرکت گام گستر برای اجرای یک راه سازی مناسب و بدون نقص باید مراحل زیرسازی، قیر پاشی، آسفالت کاری، کوبیدن، غلطک زنی، جدول کاری، نصب علائم و … را به خوبی انجام دهد.

پیمان کاری آسفالت در کرج

شرکت گام گستر با برخورداری از سابقه ای درخشان در زمینه ارائه خدمات نصب ایزوگام، آسفالت کاری، قیرگونی و … خدمات پیمان کاری آسفالت در کرج را نیز به متقاضیان ارائه می دهد.

همکاران ما تلاش می کنند که تجربیات خود در حوزه نصب، اجرا و تعمیر عایق های رطوبتی را با دانش روز دنیا در هم آمیخته و بهترین سرویس ها را ارائه دهند. لذا تمامی خدمات مربوط به کارهای عمرانی آسفالت، قیرگونی، ایزوگام، محوطه سازی و … با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا در این مجموعه انجام می گردد.

تراشه آسفالت در کرج

تراشه آسفالت یا همان آسفالت سرد، یکی از انواع پر کاربرد آسفالت است که از مصالح سنگی و قیر مخلوط و … به دست می آید. این نوع آسفالت معمولا نیاز به حرارت نداشته و با دمای محیط می توان آن را نصب کرد. با این حال ممکن است گاهی نیاز به استفاده از قیر گرم برای عملکرد بهتر این پوشش باشد.

بسیار مهم است که تراشه آسفالت از کجا تهیه شود و چه کیفیتی داشته باشد. برای تهیه تراشه آسفالت در کرج می توانید از همکاران ما در شرکت گام گستر کمک بگیرید. در این مجموعه انواع آسفالت با بهترین کیفیت عرضه می شود و متقاضیان محترم می توانند متریال مورد نظرشان را به راحتی سفارش داده و خریداری کنند.

آسفالتکاری ارزان در کرج

ما مدعی این نیستیم که ارزان ترین خدمات آسفالت کاری در کرج را انجام می دهیم. اما می توانید روی شرکت گام گستر به عنوان مرکزی برای آسفالتکاری ارزان در کرج حساب کنید. موادی که تکنسین های ما از آن برای اجرای آسفالت در سطوح مختلف استفاده می کنند، با حساسیت و وسواس خاصی از میان بهترین مواد انتخاب می شوند.

دستگاه ها و ابزار مورد نیاز هم جدید و پیشرفته هستند تا عملیات آسفالت کاری، به بهترین شکل و بدون هرگونه نقص و ایرادی انجام شود. در عین حال که کیفیت اجرا بالاست، ما تلاش کرده ایم تا هزینه کار هم برای شما مناسب بوده و صرفه اقتصادی کافی داشته باشد.

آسفالت کاری در کلیه مناطق کرج

شرکت گام گستر، فعالیت هایش در زمینه آسفالتکاری در کرج را محدود به یک منطقه خاص نکرده است. این مجموعه در تلاش است تا سرویس دهی به تمامی مناطق استان البرز، زمینه را برای بهره مندی تمامی متقاضیان از با کیفیت ترین خدمات این حوزه فراهم نماید. بر همین اساس، آسفالت کاری در کلیه مناطق کرج، اعم از هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد، ماهدشت، محمدشهر، صفادشت، عباس آباد، مهرشهر، حصارک، ملارد، فردیس، سرآسیاب، شهرک صنعتی بهارستان و … به شکل حرفه ای و متناسب با آخرین استانداردهای موجود انجام می گردد.

اجرای آسفالت سرد در کرج

یکی از انواع آسفالت کاری در کرج، مربوط به اجرای آسفالت سرد است. آﺳﻔﺎﻟﺖ ﺳﺮد، درواقع حاصل اﺧﺘﻼط ﺳﻨﮕﺪاﻧﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ قیرﻫﺎی ﻣﺤﻠﻮل ﯾﺎ قیرآﺑﻪ ﻫﺎ بوده و در دمای محیط تولید می شود. ویژگی مثبتی که آسفالت سرد دارد این است که می توان آن را در ﻣﺴﺎﻓﺖ ﻫﺎی زﯾﺎد ﺣﻤﻞ و ﺳﭙﺲ ﭘﺨﺶ ﮐﺮد. حتی امکان انبار کردن این نوع آسفالت در کارگاه هم وجود دارد؛

به گونه ای که بتوان بعدا از آن استفاده کرد. اجرای آسفالت سرد در کرج، توسط افراد با تجربه انجام می شود و نهایت دقت در آن به کار برده می شود. علت این امر هم آن است که برای اجرای این نوع آسفالت، نیاز به مواد و ابزار خاصی است. فاکتورهایی همچون دما در کیفیت اجرای آسفالت سرد بسیار تاثیرگذار هستند و در مجموع، برای اجرای درست و بی نقص آن باید به نکات بسیار مهم و حیاتی توجه داشت.

آسفالتکاری در کرج

اجرای آسفالت گرم در البرز

برای اجرای آسفالت گرم در کرج هم می توانید روی مهارت همکاران ما در شرکت گام گستر حساب کنید. آسفالت گرم، ماده ای ترکیبی است که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر تولید می شود. معمولا در ساخت جاده، باند فرودگاه و پشت بام ساختمان ها از این نوع آسفالت استفاده می شود. تیم کارشناسی آسفالت کاری در کرج، با تمامی نکات مربوط به پخش و نگهداری و اجرای این نوع آسفالت آشنایی دارند و به همین دلیل می توان با اطمینان از کیفیت کار آنها صحبت کرد.

3.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *