جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیمت نصب ایزوگام فروردین۱۴۰۳

شرکت گام گستر در راستای کمک به صنعت ایزوگام ، فروش و نصب آن ، جهت محافظت از سطوح مختلف ساختمانی مطابق با استاندارد های کیفی و به منظور تامین نیاز بازار ، جلب رضایت و توجه مشتریان گرامی تاسیس شده است . ایزوگام های دو لایه معمولا نسبت به ایزوگام های تک لایه دارای قیمت بالاتری هستند . علت این امر ، استفاده از متریال و مواد اولیه با کیفیت تر در نوع دو لایه می باشد که منطقی به نظر می رسد . یکی از نکاتی که کاربران گرامی باید همیشه مد نظر داشته باشند ، اختلاف قیمت محصول ناشی از هزینه نصب می باشد .

بعضی از فروشندگان قیمت نصب را به طور اتوماتیک به محصول اضافه می کنند تا مشتری از هزینه تمام شده نهایی مطلع شود و بعضی نیز فقط بهای خود محصول را بیان می نمایند . در اکثر مواقع هم هر دو این هزینه ها را در اختیار خریدار قرار می دهند . اگر شما به دنبال ارزان ترین قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰۳ هستید ، باید بدانید که نشانی را به درستی مراجعه کرده اید ، چرا که انواع ایزوگام های ارائه شده در شرکت گام گستر ، چه با نصب و چه بدون نصب از نظر اقتصادی ، دارای نازل ترین قیمت ها می باشند .

۴٫۱/۵ – (۱۶ امتیاز)

قیمت نصب ایزوگام در سال 1400

برای کسانی که قصد عایق کاری سطوح مختلف و یا منازل خود با ایزوگام را دارند، اولین سؤالی که مطرح می شود این است که ایزوگام متری چند؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش که قیمت هر رول ایزوگام چقدر است؟ ابتدا باید نوع ایزوگام مصرفی برای سطح مورد نظر مشخص گردد. عوامل مختلفی بر قیمت روز ایزوگام تأثیر میگذارند؛ از آن جمله می توان به جنس و نوع ایزوگام مصرفی اشاره کرد. جنس ایزوگام با توجه به مواد اولیه ی مصرف شده برای تولید ایزوگام مشخص می شود که در برندهای مختلف ایزوگام متفاوت است. هزینه ی انواع مختلف ایزوگام از جمله ایزوگام فویل دار و بدون فویل و یا ایزوگام های دولایه و تک لایه نیز با یکدیگر متفاوت هستند. علاوه بر این ها هزینه ی روز ایزوگام در مناطق مختلف با توجه به فاصله از کارخانه و هزینه ی حمل، متفاوت خواهد بود.

خوشبختانه همکاران ما در نمایندگی های شرکت گام گستر توانسته اند با حذف واسطه ها و در نظر گرفتن هزینه حمل رایگان برای مشتریان خود، برترین برند های ایزوگام را به قیمت درب کارخانه به مشتریان خود ارائه کنند. شما نیز می توانید با بهره مندی از هر یک از خدمات ایزوگام در شرکت گام گستر، همچون مشتریان دائم ما، احساس رضایت و خرسندی از خدمات بی نظیر را از همکاران ما هدیه بگیرید.

شما می توانید به منظور خرید انواع ایزوگام درجه یک در سال جاری و آگاهی از قیمت روز آن ها به سایت شرکت ما مراجعه کرده تا از نرخ دقیق آن ها مطلع شوید.

برای پاسخ به این سوال باید گفت که افزایش هزینه ها در این زمینه بستگی به روند تغییرات قیمت دلار و قیر در داخل کشور دارد.

قیمت ایزوگام درجه ۳ به دلیل تفاوت‌های جغرافیایی و شرایط بازار، متفاوت است. همچنین، فرآیند تولید و نصب ایزوگام درجه ۳ شامل عواملی مانند اندازه و شکل ساختمان، نوع مصالح استفاده شده، درجه دشواری کار و تعداد نیروی کار مورد نیاز است. بنابراین، برای دانستن قیمت دقیق ایزوگام درجه ۳، باید با نصابان شرکت گام گستر تماس بگیرید.

هزینه و دستمزد نصب ایزوگام

هزینه نصب ایزوگام، با توجه به متراژ فضای مورد نظر و البته دستمزد نصاب تعیین می شود. هزینه و دستمزد نصب ایزوگام، به معیارهای مختلفی بستگی دارد. جنس و تعداد رول ها، مساحت سطح مورد نظر، نوع سطح (استخر، پشت بام، سقف و …) متریال و ابزارهای مورد استفاده، همگی در تعیین قیمت نصب ایزوگام تاثیرگذار هستند. اگر نیاز به زیرسازی سطح باشد، قیمت نهایی نصب متفاوت است.

  • باتوجه به شرایط بازار لطفا جهت اطلاع از قیمت روز بازار با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  • با توجه به متراژ پروژه امکان کاهش یا افزایش قیمت وجود دارد.

قیمت انواع برندهای ایزوگام

برند ایزوگام

قیمت

ایزوگام فروز شرق

تماس بگیرید

ایزوگام حافظ استار

تماس بگیرید

ایزوگام ایزو تک تبریز

تماس بگیرید

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام جنت دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام بام گستر ۱۱۷دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام سراپوش دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام La4 پشم شیشه ایران

تماس بگیرید

ایزوگام شرق مشهد

تماس بگیرید

ایزوگام دژگام گستر دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام نمایان گستر دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام شرق ترج برفاب

تماس بگیرید

ایزوگام طرحدار دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام متین دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام مروارید گستر دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام اکسیر

تماس بگیرید

ایزوگام ترموباند

تماس بگیرید

ایزوگام سالار بام دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام بام پوش ایران

تماس بگیرید

ایزوگام دانا پوش دلیجان

تماس بگیرید

ایزوگام دریا بام دلیجان

تماس بگیرید

 

قیمت نصب ایزوگام در سال ۱۴۰۳

نرخ نصب و اجرای ایزوگام توسط اتحادیه تعیین می شود و این قیمت هر سال تغییراتی دارد. قیمت نصب ایزوگام در سال ۱۴۰۳ نیز بر همین اساس مشخص می شود. بر اساس عواملی همچون متریال مورد استفاده، روشهای نصب، حجم ایزوگام مورد نیاز و مساحت سطح، هزینه عایق کشی متفاوت است.

در مجموع می توان گفت که هزینه نصب و اجرای ایزوگام در ۱۴۰۳ تغییر چندان محسوسی نداشته و تنها درصد محدودی، نسبت به قیمت های سال ۱۴۰۳ افزایش خواهد داشت. در نهایت شرکت گام گستر همچون گذشته، سیاست جلب رضایت مشتریان را در نظر دارد و از تعیین قیمت ها و دستمزدهای غیر معقول در این مجموعه خبری نیست.

شرکت گام گستر پروسه نصب ایزوگام را برای تمامی برندها با هزینه یکسان انجام می دهد. به عبارت بهتر، هزینه نصب ایزوگام دلیجان با قیمت نصب ایزوگام شرق در این مجموعه تفاوت ندارد. یا هزینه اجرای ایزوگام بام گستر با قیمت نصب ایزوگاه های شرق دلیجان برابر است. درواقع ما بر اساس حجم کار و متریال مورد استفاده و نیز دستمزد نصاب، هزینه نصب و اجرای ایزوگام در سطوح مختلف را تعیین می کنیم.

قیمت روز انواع ایزوگام در کرج

برای اطلاع دقیق از قیمت ایزوگام در کرج، بهتر است با نمایندگی ایزوگام در استان البرز تماس بگیرید. بسته به این که سطح مورد نظر شما چند متر مربع باشد، هزینه ایزوگام کردن آن متفاوت خواهد بود. اگر نیاز به اقدامات ویژه تری همچون روکش ایزوگام با کاشی و سرامیک باشد هم باید خود را برای پرداخت مبلغ بیشتری آماده کنید. قیمت نصب و اجرای ایزوگام در کرج با توجه به نرخ اتحادیه تنظیم شده است و ما تضمین می دهیم که بهترین کیفیت کار را دریافت خواهید کرد.

قیمت رول ایزوگام ۱۴۰۳

برای تعیین قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰۳، باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. کیفیت قیر مورد استفاده، تعداد لایه ها، وزن، ضخامت، کیفیت مواد پلیمری، کیفیت تیشو و پلی استر و وام این عایق، همگی در قیمت رول ایزوگام تاثیرگذار هستند.

طبیعتا هرقدر کیفیت ایزوگام بالاتر باشد، باید مبلغ بیشتری برای خرید آن پرداخت کنید. در مقابل می توانید اطمینان داشته باشید که مدت زمان بیشتری دوام آورده و احتمال خرابی و آسیب دیدگی آن بسیار کمتر خواهد بود. برای اطلاع دقیق تر از قیمت رول ایزوگام ۱۴۰۳، با کارشناسان فروش ایزوگام در شرکت گام گستر تماس بگیرید.

قیمت رول ایزوگام ۱۴۰۳

برای تعیین قیمت ایزوگام در سال ۱۴۰۳، باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. کیفیت قیر مورد استفاده، تعداد لایه ها، وزن، ضخامت، کیفیت مواد پلیمری، کیفیت تیشو و پلی استر و وام این عایق، همگی در قیمت رول ایزوگام تاثیرگذار هستند.

طبیعتا هرقدر کیفیت ایزوگام بالاتر باشد، باید مبلغ بیشتری برای خرید آن پرداخت کنید. در مقابل می توانید اطمینان داشته باشید که مدت زمان بیشتری دوام آورده و احتمال خرابی و آسیب دیدگی آن بسیار کمتر خواهد بود. برای اطلاع دقیق تر از قیمت رول ایزوگام ۱۴۰۳، با کارشناسان فروش ایزوگام در شرکت گام گستر تماس بگیرید.

مجموعه ی گام گستر توانسته است از طریق همکاری با کارخانه های تولید کننده ی برترین برندهای بازار ایزوگام کشور، تمامی واسطه ها را از میان برداشته و در مورد انواع مختلف ایزوگام از برندهای گوناگون، قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام را به صورت مستقیم و بی واسطه به قیمت درب کارخانه در تمامی مناطق تهران و کرج عرضه نماید.

شما عزیزان ساکن در تهران و کرج، جهت اطلاع از قیمت روز رول ۱۰ متری ایزوگام و هزینه ی نصب آن ها، می توانید به صورت حضوری به آدرس نمایندگی های رسمی گام گستر در نزدیکی محل سکونت خود مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت این شرکت با همکاران ما در واحد فروش مجموعه تماس بگیرید. همکاران و کارشناسان ما در این بخش به صورت ۲۴ ساعته، در تمامی روزهای هفته پاسخگوی سؤالات شما عزیزان می باشند.

هزینه ایزوگام ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله متراژ سطح دیوار و سقف، نوع مصالح استفاده شده در ساختمان، کیفیت نصب و … .

به طور کلی می‌توان گفت که هزینه ایزوگام ساختمان به صورت هر متر مربع سطح ایزوگام شده محاسبه می‌شود. با توجه به اینکه هزینه ایزوگام‌بندی ساختمان بسته به مواردی که باعث تغییر قیمت می‌شوند، متفاوت است، برای محاسبه دقیق تر هزینه می‌توانید با شرکت‌ ما تماس بگیرید و از ما پیشنهاد قیمت دریافت کنید.

بله. این مجموعه ی محبوب، در مورد انواع مختلف ایزوگام از برندهای معتبر موجود در بازار ایزوگام در سراسر کشور، هزینه ی رول ۱۰ متری ایزوگام را با شرایط فروش ویژه و با در نظر گرفتن تخفیف های استثنائی محاسبه می کند.شما متقاضیان محترم می توانید جهت اصلاع از قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام مورد نظر و میزان تخفیف آن، با همکاران ما در مراکز فروش گام گستر تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی های مختلف گام گستر در تهران و کرج، دارای خدمات ارسال و حمل رایگان می باشند؛ بنابراین ساکنین محترم این مناطق، در صورت خرید حضوری و یا اینترنتی ایزوگام مصرفی خود از این نمایندگی ها، قیمت هر رول ۱۰ متری ایزوگام را با مناسب ترین قیمت موجود در بازار و با هزینه ی حمل رایگان در محل مورد نظر، دریافت خواهند کرد.

هزینه اجرای ایزوگام در تهران

اگر می خواهید بدانید که برای اجرای ایزوگام در تهران باید چقدر هزینه کنید، باید بدانید که این مسئله به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال متراژ پشت بام یا دیوار تعیین می کند که چند رول ایزوگام برای عایق بندی آن لازم است. تعداد رول ها هم قیمت نهایی نصب را افزایش می دهند. ممکن است مراحل زیرسازی زمان بر باشد و نیاز به تجهیزات و مواد مخصوصی داشته باشد. در این صورت هم هزینه نصب ایزوگام افزایش پیدا می کند. در هر صورت، پس از بازدید از سطح مورد نظر و بررسی شرایط و ویژگی های آن می توان هزینه اجرای ایزوگام در تهران را تخمین زد.

قیمت نصب ایزوگام همراه با زیرسازی

یکی از مراحل مهم و اصلی در نصب و اجرای ایزوگام، زیرسازی است. اگر زیرسازی سطح به درستی انجام نشود، ممکن است لایه ها چسبندگی پایینی داشته باشند. در نتیجه به مرور زمان و البته در مدتی کوتاه، لایه ها کنده می شوند و رطوبت به داخل خانه نفوذ پیدا می کند.

حتی ممکن است به دلیل وجود سنگ ریزه در زیر لایه های ایزوگام، خیلی زود شاهد پارگی آنها باشیم. قیمت نصب ایزوگام همراه با زیرسازی، با هزینه نصب این عایق بدون زیرسازی متفاوت است. زیرسازی مرحله ای مجزا بوده و بسته به مساحت سطح مورد نظر و حجم کار، باید هزینه ای متفاوت برای آن پرداخت کنید.

قیمت نصب ایزوگام با خرید مصالح

ممکن است برای ایزولاسیون پشت بام، دیوار یا هر سطح دیگری نیاز به استفاده از مصالح خاصی باشد. سیمان، گچ و انواع مصالح دیگر، نصب ایزوگام در برخی از سطوح را راحت تر می کنند. بسیاری از افراد، خودشان این مصالح را تهیه می کنند.

اما برخی دیگر هم زمان و شرایط خریداری آنها را نداشته و تامین ایزوگام را به نصاب محول می کنند. در این شرایط، قیمت نصب ایزوگام با خرید مصالح محاسبه می شود. نصاب های شرکت گام گستر، ضمن تهیه مصالح مورد نیاز و اجرای عایق بندی به صورت حرفه ای، تلاش می کنند که این کار را با مناسب ترین هزینه انجام دهند.

4.1/5 - (16 امتیاز)

4 پاسخ

  1. سلام قیمت ایزوگام ستاره طلایی دلیجان و سایه گستر چنده؟کدومش بهتره؟

    1. سلام
      قیمت ایزوگام با توجه به متراژ کار متفاوت می باشد جهت استعلام قیمت و مشاوره و اطلاع از کیفیت جنس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *