جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیمت آسفالت کاری در تهران

آسفالت یکی از پوشش های رطوبتی است که معمولا برای دیوار و یا کف ساختمان ها و خیابان ها و جاده و ها و … کاربرد دارد. آسفالت کاری، روشهای مختلفی دارد و نحوه کار، به نوع این عایق و گرم یا سرد بودن آن بستگی دارد. نیاز به دستگاه ها و تجهیزات خاصی برای این کار است و افرادی که این کار را انجام می دهند باید مهارت کافی داشته باشند.

شرکت گام گستر علاوه بر اقداماتی همچون نصب ایزوگام، در زمینه آسفالت کاری سطوح مختلف نیز فعالیت می کند. آسفالت کاری در تهران و دیگر مناطق، توسط نصاب های حرفه ای این مجموعه و به حرفه ای ترین شکل انجام می شود. گفتنی است خدمات نمایندگی ایزوگام تنها محدود به یک منطقه نیست و برای اجرای آسفالت در تمامی مناطق تهران و حومه می توانید از همکاران ما کمک بگیرید.

۵/۵ – (۳ امتیاز)

آسفالت کاری در تهران

ارزان ترین قیمت آسفالت کاری در تهران

برای تعیین هزینه آسفالت کشی، باید به عوامل و فاکتورهای مختلفی توجه کرد. مثلا هرچه مساحت فضایی که می خواهید آسفالت شود بیشتر باشد، به مقدار بیشتری آسفالت نیاز دارد. بنابراین هزینه هم افزایش پیدا کرده و باید مبلغ بالاتری برای این منظور صرف کنید.

همچنین میزان آسفالت مصرف شده، قیمت تجهیزات و مواد مورد نیاز، هزینه اقداماتی همچون زیرسازی و … هم موارد دیگری هستند که باید به آنها توجه داشته باشید. برای اطلاع از ارزان ترین قیمت آسفالت کاری در تهران، می توانید با کارشناسان ما در شرکت گام گستر تماس بگیرید. در این مجموعه تلاش می شود که در عین استفاده از متریال مرغوب و درجه یک و ارائه بهترین خدمات، مناسب ترین هزینه از مشتریان اخذ شود.

قیمت انواع برندهای آسفالت

آسفالت توپکا یا ۰۱۹
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
75000
ضخامت ۵cm120000
ضخامت ۷cm170000
آسفالت بیندر یا ۰۲۵
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
72000
ضخامت ۵cm115000
ضخامت ۷cm163000
آسفالت توپکا یا ۰۱۲
قیمت(تومان)
ضخامت ۳cm
78000
ضخامت ۵cm125000
ضخامت ۷cm175000

پیمانکار آسفالت در تهران

شرکت گام گستر به عنوان پیمانکار رسمی آسفالت در تهران، برای اجرای انواع پروژه های آسفالت کاری خیابان، فرودگاه و … در خدمت مشتریان است. پس از اخذ قرارداد با پیمانکار آسفالت در تهران، برای ارائه خدمات مربوط به اجرای زیر سازی و آسفالت خیابان، کوچه، پیاده رو، محوطه، پشت بام، پارکینگ و سایر سطوح مشابه در کنار شما هستیم.

کیفیت بالا، قیمت مناسب، استفاده از متریال درجه یک، اجرای مراحل به صورت مکانیزه، استفاده از به روزترین تجهیزات و ماشین آلات برای پخش و کوبیدن آسفالت و از همه مهم تر، تعهد مثال زدنی همکاران ما، خدمات پیمانکاری آسفالت در تهران را به بالاترین درجه کیفی رسانده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و شرایط اجرای آسفالت در تهران، با شرکت گام گستر تماس بگیرید.

مجموعه ی معتبر گام گستر با بالغ بر یک دهه سابقه ی درخشان و کسب تجربه از اجرای موفق آسفالت کاری در پروژه های بزرگ عمرانی، امروزه به عنوان پیمانکار رسمی بزرگترین پروژه های آسفالت کاری در تمامی مناطق تهران فعالیت دارد.

بله. این شرکت معتبر انواع خدمات ترمیم رویه های آسفالتی را نیز در قسمت هایی که دچار خرابی شده اند، توسط آسفالت کاران ماهر و مجرب خود، در تمامی مناطق تهران ارائه می دهد.

بله. این مجموعه ی موفق با تجربه ی بسیار زیادی که از اجرای پروژه های مختلف بدست آورده است، در اجرای برخی پروژه ها مانند آسفالت کاری جاده ها، باند فرودگاه و محوطه سازی و … از تراشه های آسفالت درجه یک استفاده می کند و به این ترتیب، ضمن حفظ کیفیت، هزینه های آسفالت کاری را نیز برای کارفرمایان محترم مقرون به صرفه تر می کند.

در این مرکز برای اجرای آسفالت کاری در سطوح مختلف، از مواد اولیه ی درجه یک استفاده می شود و هزینه های آسفالت کاری نیز علاوه بر نوع مواد اولیه، با توجه حجم کار و میزان مصالح مصرفی و همچنین وضعیت سطح مورد نظر و زیرسازی های مورد نیاز محاسبه می گردد.

تراشه آسفالت در تهران

برای خرید یا فرش تراشه آسفالت در تهران کافی است با شرکت گام گستر تماس بگیرید. همکاران ما در این مرکز شما را راهنمایی می کنند که تراشه آسفالت مورد نظرتان را خریداری کرده و یا آن را به هر مقداری، با بهترین قیمت بفروشید. تراشه آسفالت درواقع نوعی آسفالت است که از مصالح سنگی، قیر و همچنین قیر آبه ها ساخته می شود.

این مصالح به صورت سرد و خشک باهم ترکیب می شوند و در نهایت، تراشه آسفالت را می سازند که به راحتی می توان آن را نگهداری و جابجا کرد. پخش و اجرای تراشه آسفالت در تهران توسط همکاران ما در شرکت گام گستر به شکل حرفه ای و با بهترین و مناسب ترین قیمت انجام می شود. لذا می توانید اطمینان داشته باشید که مرغوب ترین مواد را در اختیار خواهید داشت.

آسفالت کشی سرد در تهران

آﺳﻔﺎﻟﺖ ﺳﺮد، نوعی نسبتا پرکاربرد است که از مخلوط شدن ﺳﻨﮕﺪاﻧﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ قیرﻫﺎی ﻣﺤﻠﻮل ﯾﺎ قیرآﺑﻪ ﻫﺎ ساخته می شود. این نوع آسفالت، در دمای محیط تولید می شود و قابلیت حمل در مسافت های طولانی را هم دارد. ویژگی مثبت دیگر آسفالت سرد این است که می توان آن را در کارگاه های مخصوص انبار کرد تا در آینده نیز قابل استفاده باشد. چنانچه نیاز به اجرای آسفالت سرد در تهران و مناطق مختلف آن دارید، تیم مجرب نمایندگی ایزوگام در خدمت شما هستند.

توجه داشته باشید که برای آسفالت کاری از نوع سرد، نیاز به مواد و ابزار خاصی است. فاکتورهایی همچون دما در کیفیت اجرای آسفالت سرد بسیار تاثیرگذار هستند و در مجموع، برای اجرای درست و بی نقص آن باید نکات بسیاری را مد نظر قرار داشت. همکاران ما شرایط و ابزار لازم برای اجرای آسفالت سرد را به بهترین شکل فراهم می کنند و  کار را به گونه ای انجام می دهند که از کیفیت و  ماندگاری آن اطمینان کامل داشته باشید.  

اجرا آسفالتکاری در تهران

اجرای آسفالت گرم در تهران

نوع دیگر آسفالت کشی، مربوط به آسفالت گرم است. این نوع آسفالت، ماده ای ترکیبی است که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر تولید می شود. پوششی که در جاده ها، باند فرودگاه و مکان های این چنینی می بینید، معمولا آسفالت گرم است. البته برخی افراد برای عایق بندی پشت بام هم به جای نصب ایزوگام از آسفالت گرم استفاده می کنند.

همچون آسفالت سرد، نوع گرم هم شرایط نگهداری و اجرای خاص خود را دارد. نصاب های حرفه ای شرکت گام گستر، با تمامی نکات مربوط به پخش و نگهداری و اجرای این نوع آسفالت آشنایی دارند؛ آنها برای اجرای آسفالت گرم در تهران، از بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده می کنند. به همین دلیل هم می توان از کیفیت و ماندگاری کار، اطمینان کامل داشت.

اجرای آسفالت سرد در تهران

آسفالت کاری در تهران و حومه

همانطور که در بخش اول هم اشاره کردیم، شرکت گام گستر برای اجرای آسفالت در تهران و تمامی مناطق آن در خدمت مشتریان گرامی است. تلاش همکاران ما این است که پوشش کاملی را در سرتاسر پایتخت ایجاد کنند تا مشتریان در تمامی مناطق، از خدمات آسفالت کاری در تهران بهره مند گردند.

بر همین اساس، آسفالت کاری در کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران، شامل محله های شمالی، جنوبی، شرقی، غربی و مرکزی با بالاترین کیفیت انجام می گردد. در حومه تهران و مناطقی همچون شهرری، پردیس، دماوند و … نیز می توانید برای دریافت خدمات آسفالت کشی، با شعب شرکت گام گستر تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از همکاران ما دریافت کنید.

قیمت آسفالت کاری در تهران
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *