جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

تعمیر ایزوگام در کرج

تفاوتی ندارد که ایزوگام یا عایق رطوبتی ساختمان شما از کدام برند باشد، در هر صورت شرکت گام گستر برای تعمیر و نصب ایزوگام در خدمت شماست. اگر نیاز به انجام این کار دارید، مرکز تخصصی تعمیرات ایزوگام در کرج می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. همکاران ما تلاش می کنند که رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند. در همین راستا نیز خدمات تعمیراتی، دارای بالاترین سطح کیفی و تخصصی است.

اگر اخیرا سقف منزل شما چکه می کند یا دیواری که عایق بندی کرده اید، نم پس داده است، چاره آن یک تماس با نمایندگی مجاز تعمیر ایزوگام در کرج است. باید بدانید که این مجموعه، تمامی مناطق استان البرز را تحت پوشش خدمات تعمیراتی و پس از فروش ایزوگام قرار می دهد.

۵/۵ – (۱۰ امتیاز)

تعمیر ایزوگام در کرج

ترمیم ایزوگام در کرج

شرکت گام گستر به عنوان یکی از بهترین مراکز ترمیم ایزوگام در کرج شناخته می شود. همکاران ما ضمن اشراف کامل بر انواع خرابی های ایزوگام و دیگر عایق های رطوبتی، بهترین روش های تعمیراتی را برای ترمیم به کار می برند.

تعمیرات عایق کاری رطوبتی آسفالت، قیرگونی و ایزوگام پشت بام، سرویس‌های بهداشتی و سایر سطوح، تشخیص نشتی، رفع نم و رطوبت سقف و دیوار، ترمیم درز و شکاف آسفالت و ایزوگام، ترمیم ناودان، داکت و خراب های ایزوگام پشت بام، کندن ایزوگام و آسفالت آسیب دیده و پوسیده و … بخشی از مهم ترین اقداماتی هستند که تیم تعمیرات ایزوگام در کرج انجام می دهند. برای بهره مندی از این خدمات کافی است از طریق شماره های موجود، با نمایندگی ایزوگام در کرج تماس بگیرید.

لکه گیری ایزوگام در کرج

معمولا چند سال بعد از نصب ایزوگام در پشت بام، خرابی هایی در آن ایجاد می شود. اگر این لکه ها و خرابی ها به موقع از بین نروند، باعث ایجاد مشکلات جدی تری می شوند که هزینه زیادی روی دست افراد می گذارند. به طور کلی توصیه می شود که ایزوگام پس از ۸ تا ۱۰ سال لکه گیری شود تا از نشتی آب و نم گرفتن سقف جلوگیری گردد.

زیر کولر و مکانی که آنتن یا اجسام سنگین روی ایزوگام قرار بگیرید، زودتر از دیگر مناطق نیاز به لکه گیری دارند. آفتاب شدید، زلزله و بارش برف و باران سنگین نیز به ایزوگام آسیب رسانده و آن را نیازمند لکه گیری می کند. لکه گیری ایزوگام در کرج توسط تیم مجرب ما در شرکت گام گستر و به شکل کاملا حرفه ای انجام می شود.

چگونه می توان ایزوگام را لکه گیری کرد؟

تعمیر ایزوگام، زمانی انجام می شود که این عایق آسیب دیده باشد؛ یعنی وقتی که به دلیل پارگی لایه ها، آب به زیر آنها نفوذ کرده و سقف یا دیوار، نم پس می دهد. عواملی همچون آسیب دیدگی ناودان، شکاف یا ترک های ایجاد شده در سقف، جدا شدن ایزوگام، آسیب دیدگی عایق روی ایزوگام، چروکیدگی لایه ها و مواردی از این دست، به ایزوگام آسیب رسانده و تعمیر آن را ضروری می سازند.

روند ترمیم ایزوگام به این صورت است که اول، لایه رویی جدا می شود تا سطح برای نصب ایزوگام جدید، آماده شود. برای این منظور، ایزوگام حرارت داده شده و بخش آسیب دیده، با برش آسفالت جدا می شود. سپس لایه جدید به جای آن نصب می شود. گاهی نم ساختمان، ناشی از شکاف موجود در سقف است و خود ایزوگام آسیب ندیده است. در این صورت، همکاران ما در نمایندگی گام گستر از چسب ایزوگام استفاده می کنند. استفاده از چند لایه ایزوگام و قیرگونی هم راهکار دیگری برای تعمیر ایزوگام است.

لکه گیری ایزوگام در کرج

خرابی ایزوگام

اجسام خشن و تیزی مثل پایه های کولر، لایه های موزاییک، عایق بندی نادرست، نصب غیر اصولی، کیفیت پایین ایزوگام، بارندگی های شدید و سنگین، نور آفتاب، گذر زمان و مواردی از این دست، به مرور باعث خرابی ایزوگام می شوند. چروک و برآمدگی، سوراخ شدن لایه آلومینیومی روی ایزوگام، بلند شدن یا کنده شدن لایه ها، فرسودگی و … بخشی از مهم ترین خرابی ایزوگام هستند که باعث نشتی آب و رطوبت به داخل سقف و در موارد شدیدتر، چکه کردن سقف می شوند.

در صورت مشاهده هریک از این خرابی ها، بهتر است که هرچه سریع تر به فکر لکه گیری و ترمیم ایزوگام باشید. برای این منظور می توانید از کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ایزوگام در شرکت گام گستر کمک بگیرید. تیم اجرایی با تجهیزات مناسب به آدرس شما آمده و اقدامات لازم را جهت ترمیم ایزوگام و رفع آسیب دیدگی های آن انجام می دهند. به این ترتیب می توانید چند سال دیگر هم از این عایق رطوبتی استفاده کنید و لازم نیست زودتر از حالت عادی، به فکر تعویض آن باشید.

  • تعمیرات ایزوگام در محمدشهر

چنانچه ساکن محمدشهر هستید، نگران بعد مسافت برای ترمیم و رفع ایرادات ایزوگام منزل خود نباشید. شرکت بزرگ گام گستر، ترتیبی را اتخاذ کرده که شما عزیزان بتوانید به راحتی خدمات مورد نظرتان را دریافت دارید. اگر متوجه شدید که عایق رطوبتی ساختمان شما نیاز به رسیدگی و تعمیر دارد، کافی است با نمایندگی مجاز ایزوگام در کرج تماس برقرار نمایید.

  • تعمیر ایزوگام در هشتگرد

تعمیرات ایزوگام در هشتگرد با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه، با استفاده از بهترین متریال موجود انجام می شود. شما دوستان عزیزی که در این منطقه از استان البرز ساکن هستید، در صورت عدم توانایی برای مراجعه حضوری، می توانید با تیم تعمیرات ایزوگام در کرج تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

  • تعمیر انواع ایزوگام در ماهدشت

یکی دیگر از مناطق تحت پوشش خدمات نمایندگی تعمیر ایزوگام در کرج، ماهدشت است. همکاران ما با ابزار مورد نیاز و در کوتاه ترین زمان، به آدرس شما آمده و عملیات نشتی یابی و تعمیر ایزوگام، آسفالت، قیرگونی و … را به بهترین شکل انجام می دهند.

تعمیر ایزوگام دلیجان در کرج
  • ترمیم ایزوگام در گوهردشت

اگر ساکن گوهردشت (رجایی شهر) بوده و به دنبال یک مجموعه حرفه ای برای رفع فرسودگی ها و خرابی های عایق رطوبتی ساختمان تان هستید، تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیر ایزوگام در کرج تماس بگیرید. این مجموعه تحت نظارت شرکت گام گستر فعالیت می کند و به واسطه فعالیت های حرفه ای خود، توانسته اعتماد مشتریان عزیز را جلب نماید.  

تعمیر و لکه گیری ایزوگام پشت بام

برای تعمیر و لکه گیری ایزوگام پشت بام، کافی است با نمایندگی ایزوگام تماس بگیرید و ادامه کار را به تیم مجرب و حرفه ای ما واگذار کنید. همکاران ما ضمن اعزام به آدرسی که داده اید، پشت بام و کیفیت ایزوگام آن را با دقت بررسی می کنند. سپس بر حسب شدت آسیب دیدگی ایزوگام، مراحل تعمیر و لکه گیری آن را به انجام می رسانند.

هدف همکاران ما این است که با انجام ساده ترین و بهترین روشهای تعمیراتی، تا حد امکان شما را از هزینه های تعویض ایزوگام معاف کنند. با این حال گاهی ممکن است ایزوگام قابل ترمیم نباشد و حتی لکه گیری هم زمان زیادی ماندگاری نداشته باشد. در این صورت بهتر است به فکر تعویض و نصب ایزوگام جدید باشید که خدمات مربوط به آن نیز توسط نصاب های حرفه ای ما به شما ارائه خواهد شد.

تعمیر ایزوگام شرق در کرج

هزینه تعمیر ایزوگام آپارتمان

قیمت تعمیر ایزوگام آپارتمان با توجه به شدت خرابی و میزان کاری که برای ترمیم آن لازم است، برآورد می شود. در صورت نیاز به کندن ایزوگام قدیمی و فرسوده، مبلغ بر اساس هر متر مربع محاسبه می شود. در صورت نیاز به نصب ایزوگام جدید، قیمت آن هم همراه با هزینه تعمیرات محاسبه می شود. همچنین مواد مصرفی مورد  استفاده و کیفیت آنها نیز در هزینه هایی تعمیرات ایزوگام محاسبه می شود.

نمایندگی ایزوگام در تلاش است تا منصفانه ترین مبلغ را برای ترمیم ایزوگام و لکه گیری و دیگر اقدامات اصلاحی از مشتریان اخذ کند. شرکت گام گستر به شما این اطمینان را می دهد که فرایند ترمیم ایزوگام آپارتمان تان در بالاترین سطح کیفی انجام شده و مناسب ترین مبلغ را بدین منظور پرداخت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *