جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

نمايندگي ايزوگام در تهران

نمایندگی ایزوگام در تهران، عرضه کننده انواع عایق های رطوبتی است که عملیات نصب و تعمیر آنها را نیز در سطح حرفه ای انجام می دهد. این مرکز تحت نظارت شرکت گام گستر فعالیت می کند و ضمن فروش ایزوگام با برندهای مختلف، خدمات پس از فروش را نیز به خریداران محترم ارائه می دهد. اجرای عایق های رطوبتی هم توسط کارشناسان مجرب و به گونه ای انجام می شود که مدت زمان زیادی قابل استفاده باشد.

اما مشتریان عزیز در صورت مشاهده هرگونه زدگی، پارگی، بلندشدگی و … در ایزوگام، می توانند روی تیم مجرب ما برای ترمیم آسیب دیدگی ها هم حساب کنند. نمایندگی ایزوگام در تهران، به تمامی محله ها و مناطق در غرب، شرق، شمال و جنوب پایتخت سرویس دهی می کند تا همشهریان گرامی بتوانند خدمات مورد نظرشان را در کوتاه ترین زمان دریافت کنند.

نمایندگی ایزوگام در تهران

خدماتی که نمایندگی ایزوگام در تهران ارائه می دهد

فروش انواع ایزوگام و عایق های رطوبتی (تمامی برندهای معتبر)، عرضه ایزوگام و عایق های رطوبتی با بهترین قیمت، اجرای ایزوگام در انواع سطوح، قیرکشی ساختمان، آسفالت کشی کلیه سطوح، نشتی یابی و رفع آن، رفع نم و رطوبت دیوار، سقف و سایر سطوح، عایق کاری ساختمان ها، ترمیم آسیب دیدگی های ایزوگام، نصب و اجرای ایزوگام سقف و بام، اجرای ایزوگام دیوار و کف، اجرای آسفالت و قیرگونی های یک و دو لایه، تعمیرات ایزوگام، سرویس های دوره ای، قیرگونی و عایق‌کاری سرویس بهداشتی و حمام، آسفالت کاری پشت بام و حیاط، نصب ایزوگام بدون داربست روی دیوارهای جانبی و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدمات نمایندگی ایزوگام در تهران به شمار می روند. برای دریافت هریک از این سرویس ها کافی است با شرکت گام گستر و شعب آن تماس بگیرید.

فروش ایزوگام در تهران

اشاره کردیم که یکی از خدمات نمایندگی ایزوگام در تهران، فروش این محصول است. اساسا شرکت گام گستر، انواع عایق های رطوبتی اعم از ایزوگام، قیرگونی، آسفالت و … را با قیمت اصلی و واقعی به فروش می رساند. این مجموعه هم در زمینه خرده فروشی فعالیت می کند و هم به صورت عمده فعالیت دارد. نمایندگ فروش ایزوگام در تهران، محصولاتش را همراه با ضمانت نامه معتبر به مشتریان عرضه می کند تا این عزیزان از کیفیت محصول خریداری شده، اطمینان کامل داشته باشند.

نشان استاندارد کالا، نام کامل تجاری محصول و همین طور تاریخ تولید و انقضای آنها بر روی کلیه محصولات قید شده است و پرسنل شرکت گام گستر، خود را در قبال مشتری، متعهد و مسئول می دانند. انواع ایزوگام به صورت مستقیم و از درب کارخانه خریداری می شوند تا مشتریان محترم، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را خریداری کرده و از آن بهترین استفاده را داشته باشند.

تعمیر و لکه گیری انواع ایزوگام در تهران

معمولا ایزوگام ها حدود ۱۰ تا ۱۵ سال عمر می کنند و دیگر انواع عایق، همچون قیرگونی و آسفالت و … نیز شرایطی مشابه دارند. اما تغییرات آب و هوایی، بارندگی ها، عوامل محیطی همچون ضربه و …، ممکن است به این عایق ها آسیب وارد کند. در نتیجه عملکرد آنها مختل شده و شاهد مشکلاتی همچون نم در دیوار، سقف و دیگر سطوح خواهید بود. تعویض ایزوگام در چنین شرایطی، اصلا به صرفه نیست و بسیار گران تمام می شود. به همین دلیل بهتر است اول به فکر تعمیر آن باشید.

نمایندگی ایزوگام در تهران، با انجام اقداماتی همچون ترمیم ترک خوردگی، ترمیم چروکیدگی، ترمیم تاول و ترمیم پوسیدگی و کهنگی، ایزوگام منزل یا ساختمان شما را تعمیر می کند تا ناچار به تعویض آن نباشید. تعمیر و لکه گیری ایزوگام، رفع نشتی، رفع بردآمدگی، ترمیم و اصلاح آسفالت و قیرگونی و اقداماتی از این دست دیگر خدماتی هستند که در راستای تعمیرات ایزوگام در تهران به مشتریان محترم شرکت گام گستر ارائه می شوند.

نصب و اجرای حرفه ای ایزوگام در تهران

مطمئنا برای هیچ کس خوشایند نیست که پس از صرف هزینه برای نصب ایزوگام، شاهد چکه کردن و یا نم پس دادن سقف یا سطح مورد نظرش باشد. اما متاسفانه در صورت نصب غیر اصولی، چنین اتفاقاتی ناگزیر هستند. تنها راه پیشگیری از بروز این مشکلات، نصب و اجرای درست است. ایزوگام، آسفالت و هر نوع عایق رطوبتی دیگری، باید با استفاده از ابزار و متریال با کیفیت و به صورت اصولی و تخصصی، نصب و اجرا شوند. 

نصاب باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند هر نوع سطحی را به بهترین شکل، عایق بندی کند. نمایندگی ایزوگام در تهران، ضمن توجه به تمامی بایدها و نبایدهای نصب و اجرای عایق ها، بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان ارائه می دهد. همکاران ما انواع ایزوگام، قیرگونی، آسفالت و … را در کلیه سطوح شامل پشت بام، سقف، دیوار، کف و … به گونه ای اجرا می کنند که کاربران تا سالها، می توانند از ماندگاری کار اطمینان داشته باشند. تلاش تیم نصب ایزوگام در تهران بر این است که کیفیت کار به حدی بالا باشد که کاربران اصلا مشکلاتی مثل چکه کردن و … را تجربه نکنند.

امتیاز شما به این مطلب