جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

اجرای آسفالت برای پارکینگ

یکی از سطوحی که برای پوشاندن آن از آسفالت استفاده می شود، پارکینگ است. اجرای آسفالت در پارکینگ، تقریبا مثل آسفالت کاری جاده و دیگر سطوح انجام می شود. تفاوت اینجاست که با توجه به بسته بودن فضای پارکینگ، باید تمهیدات خاصی اندیشیده شود و توجه به یک سری نکات ایمنی هم ضروری است. مراحل آسفالت کاری پارکینگ در شرکت گام گستر توسط افرادی انجام می شود که تجربه بالایی در این زمینه دارند.

همکاران ما ضمن استفاده از مرغوب ترین مواد و جدیدترین ابزار و تجهیزات، نهایت دقت و ایمنی را برای این منظور به کار می بندند. برای آشنایی بیشتر با نکات و جزئیات اجرای آسفالت در پارکینگ، ادامه مطلب را دنبال کنید. ما در این مجموعه ضمن ارائه خدمات آسفالت کاری در کرج و تهران، انواع مدل های آسفالت و متریال مورد نیاز را نیز با بهترین کیفیت عرضه می کنیم. 

۵/۵ – (۱ امتیاز)

اجرای آسفالت برای پارکینگ

نکات مهم اجرای آسفالت برای پارکینگ

همانطور که گفتیم آسفالت کاری پارکینگ تفاوت هایی با اجرای آسفالت در دیگر سطوح دارد. به عنوان مثال، به دلیل تفاوت حجم و متراژ سطح زیر آسفالت، سایر موارد نیز دستخوش تغییر می شوند. مثلا میزان مصالح و مواد اولیه قطعا متفاوت است و نوع آنها نیز ممکن است تفاوت داشته باشد.

از نظر چگونگی حمل مصالح نیز باید جنبه ها و ابعاد مختلف را در نظر قرار داد. حتی ممکن است اجرای آسفالت برای پارکینگ نیاز به تجهیزات و ابزارهای ویژه تری داشته باشد. حتی نوع آسفالت هم متفاوت است که در ادامه این مورد را بیشتر توضیح می دهیم.

انواع آسفالت برای پارکینگ

آسفالت گرم

آسفالت گرم از ترکیب قیر و سنگدانه تشکیل می شود. درواقع این مواد حرارت دیده و باهم مخلوط می شوند تا راحت تر روی سطح بچسبند. کاربرد این نوع آسفالت اغلب برای روسازی سطح بوده و به دسته های رویه یا توپکا، آستر یا بیندر، اساس قیری، ماسه آسفالت و آسفالت متخلخل تقسیم می شود.

آسفالت حفاظتی

نوع دیگری از آسفالت برای پارکینگ، آسفالت حفاظتی است که اجرای آن به صورت شامل قیرپاشی بر روی سطوح مختلف اعم از خاک، شن، آسفالت و بتن و سپس پخش مصالح سنگدانه ای و یا استفاده از متریال پیش ساخته آسفالت است.

آسفالت سرد

آسفالت سرد، ترکیبی از مصالح سنگدانه‌ ای و قیر است که در دمای محیط تولید شده و عملیات پخش و تراکم آن نیز در همان دما انجام می‌ شود. جالب است بدانید این نوع آسفالت برای پارکینگ، در مسیرهای طولانی هم حمل می شود و می توان به راحتی آن را انبار کرده و در زمان دیگری مورد استفاده قرار داد.

قیمت اجرای آسفالت کاری پارکینگ

قیمت آسفالت برای پارکینگ، با توجه به چند معیار مختلف تعیین می شود. مثلا کیفیت مواد اولیه در این مورد تاثیرگذار است. هرچه کیفیت متریال مصرفی بالاتر باشد، هزینه اجرا بیشتر است و به تناسب آن، آسفالت مدت زمان بیشتری عمر می کند. همچنین مساحت پارکینگ در تعیین هزینه اجرای آسفالت برای پارکینگ تاثیرگذار است.

هرچه مساحت فضای مورد نظر بیشتر باشد، به حجم کمتری مواد نیاز است و به دنبال آن، هزینه آسفالت کاری هم کمتر خواهد بود. دستمزد مجریان و نصاب ها نیز مسئله دیگری است که باید مورد نظر داشته باشید. همکاران ما در مجموعه گام گستر تلاش می کنند که ضمن استفاده از مرغوب ترین مواد و ارائه بهترین خدمات، مناسب ترین هزینه را جهت اجرای آسفالت برای پارکینگ از مشتریان گرامی دریافت کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *