جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

تراشه آسفالت

آسفالتی که از تراش دستگاه ویرتگن به دست می آید تراشه آسفالت نامیده می شود که این آسفالت به آسفالت بازیافتی نیز مشهور است. زمانی که در سطح خیابان ها و جاده ها، آسفالت آسیب میبیند و خراب می شود، به طوری که لکه گیری نیز پاسخگو نمی باشد؛ این آسفالت باید تراش داده شود و سپس آسفالت جدید اجرا گردد. تراش دادن آسفالت به وسیله ی دستگاهی به نام ویرتگن انجام می شود.

این فرایند به این صورت است که آسفالت به وسیله ی درام مخصوص و ناخن های دستگاه تراش، تراش داده شده و به داخل کامیون ریخته می شود و بعد از حمل به محل های مخصوص، در آنجا دپو می شود و یا مستقیما به محل پروژه ارسال می گردد.

برای ساخت آسفالت بازیافتی از مصالح سنگی، قیر و همچنین قیر آبه ها استفاده می گردد؛ بدین ترتیب که تمامی مصالح را به صورت خشک و سرد با یکدیگر مخلوط می کنند که البته ممکن است بر حسب ضرورت قیر را کمی داغ کنند. شرکت گام گستر که به عنوان یک نمایندگی معتبر در زمینه ی انواع خدمات آسفالت کاری در تهران و کرج فعال می باشد، برای آسفالت کاری سطوح مختلف از تراشه های آسفالت با کیفیت در این مناطق استفاده می کند.

قیمت تراشه آسفالت

فروش تراشه آسفالت

اهالی محترم ساکن در مناطق مختلف تهران و کرج، شما می توانید برای تهیه ی این نوع آسفالت با شرکت هایی تماس حاصل کنید که در زمینه ی پخش تراشه های آسفالت فعالیت می کنند. در میان شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، شرکت گام گستر دارای سابقه ای طولانی در ارائه ی خدمات آسفالت کاری و تهیه و پخش تراشه های با کیفیت آسفالت در تهران و کرج می باشد.

با اطمینان به شما می گوییم که شما با تهیه ی تراشه آسفالت از همکاران ما در این شرکت، می توانید کیفیت آن را با تراشه های مراکز دیگر مقایسه کنید و مطمئنا به جمع مصرف کنندگان رضایتمند ما خواهید پیوست؛ چرا که ما برای جلب رضایت مشتریان خود، کیفیت بالا را در کنار قیمت مناسب به آن ها عرضه می کنیم.

پخش تراشه آسفالت

برای پخش تراشه آسفالت در مکان های مختلف دارای مراحلی است و همچنین باید اصول و قواعد خاصی رعایت شوند، تا سطح مورد نظر به درستی آسفالت شود. این اصول عبارتند از:

 • آسفالت سرد پس از حمل توسط کامیون در محل مورد نظر تخلیه می شود.
 •  پس از تخلیه تراشه های آسفالت، باید آسفالت سرد، به صورت دستی یا به وسیله ی گریدر در سطح جاده پخش گردد.
 • حداقل ضخامت پخش آسفالت سرد ۱۰ سانتی متر می باشد، زیرا ضخامت کمتر باعث خراب شدن کار می گردد.
 • ضخامت بالاتر باعث قیمت بیشتر آسفالت بازیافتی می گردد.
 • بعد از پخش تراشه به وسیله غلتک های آهنی، باید تراشه متراکم گردد تا سطحی صاف و مسطح ایجاد گردد.
 • در آخرین مرحله نیز باید به وسیله ی پخش قیر و مواد مخصوص بر روی سطح تراشه آسفالت، کار تثبیت و چسبندگی آسفالت سرد انجام شود. این مواد پس از پخش بر روی آسفالت، موجب نرم شدن تراشه شده و با رفت و آمد ماشین ها بر روی تراشه، آسفالت محکم می گردد.
 • بهترین زمان پخش اسفالت سرد معمولا فصول گرم سال می باشد، زیرا چسبندگی آسفالت به علت گرمای هوا بیشتر می شود.

شرکت گام گستر با دارا بودن تجربه ای چندین ساله در زمینه پخش آسفالت سرد در تمامی مناطق تهران و کرج، این کار را با کیفیتی بسیار بالا به وسیله ماشین آلات پیشرفته برای مشتریان خود انجام می دهد.

تراشه آسفالت برای چه محل‌هایی مناسب است؟

تراشه آسفالت که به آن آسفالت سرد نیز گفته می شود، برای استفاده در جاده هایی که دارای ترافیک سبک و یا متوسط می باشند، مناسب است و یک گزینه ی بسیار خوب برای آسفالت کاری در این جاده ها محسوب می شود ولی در صورت استفاده در جاده ای با ترافیک سنگین، باید روکشی از آسفالت گرم نیز بر روی آن اجرا شود.

استفاده از تراشه آسفالت های درجه یک و با کیفیت، علاوه بر این که کیفیت بالای پروژه های مختلف آسفالت کاری را تأمین می کنند، موجب کاهش هزینه ها نیز می گردند؛ بنابراین استفاده از این نوع آسفالت در بسیاری از پروژه های بزرگ مانند محوطه سازی، آسفالت کاری جاده ها، باند فرودگاه و … توصیه می گردد.

مجموعه ی گام گستر با سابقه ای چندین ساله در زمینه ی انواع عایق های رطوبتی در تهران و کرج، آماده ی ارائه ی انواع خدمات عایق کاری از جمله آسفالت کاری سطوح گوناگون با استفاده از آسفالت گرم و آسفالت سرد و همچنین ترمیم رویه های آسفالتی توسط آسفالت کارهای ماهر و مجرب خود می باشد.

مزایای تراشه آسفالت

 تراشه آسفالت یا آسفالت سرد عملا یک محصول تولیدی را به صورت سرد را ارائه می کند که این سرد بودن مسلما مزیت های زیادی را به همراه خواهد داشت.

از عمده مزیت های آسفالت سرد می توان به حمل و انبار کردن طولانی مدت آن اشاره نمود. چرا که حمل و نقل مصالح داغ همواره دارای مشکلاتی است و به دلیل خطرات احتمالی آن، لازم است تا با رعایت تمامی نکات مربوطه انجام شود.

بنابراین، این نوع آسفالت به نسبت آسفالت گرم توپکا و بیندر مزایایی دارد که در زیر امده است:

۱)  آسفالت سرد به دلیل بازیافتی بودن و عدم صرف هزینه های تولید در کارخانه ی آسفالت،  قیمت پایین تری نسبت به آسفالت گرم دارد.

۲) این نوع از آسفالت را به دلیل سرد بودن می توان در مکانی دپو کرده و بعدا مورد استفاده قرار داد.

۳) این آسفالت، به دلیل عدم پخت در فرآیند ساخت آن، برای محیط زیست آلودگی ایجاد نمی کند.

۴) این نوع آسفالت، به علت عدم نیاز به زیرسازی، سرعت اجرای بیشتری دارد.

۵) به زیرسازی نیاز ندارد.

معایب تراشه آسفالت

۱) سطح ناصاف تر به نسبت آسفالت گرم

چون تراشه آسفالت دارای دانه بندی درشتی است و سرد می باشد، غلطک نمی تواند آن را به طور کامل صاف و سیقلی کند، بنابراین نسبت به آسفالت گرم سطحی ناهموارتر ایجاد می شود.

۲) دوام کمتر

آسفالت سرد به دلیل داشتن قیر کمتر و عدم چسبندگی لازم در ترددهای زیاد و سنگین، تحمل زیادی نداشته و آسیب می بیند؛ بنابراین نسبت به آسفالت گرم دوام کمتری دارد.

قیمت تراشه آسفالت در تهران

قیمت تراشه های آسفالت در تهران به ازای هر متر مربع و یا به ازای هر تن محاسبه می گردد. اماهمانطور که گفته شد، آسفالت سرد به دلیل بازیافتی بودن و عدم صرف هزینه های تولید در کارخانه ی آسفالت،  قیمت پایین تری نسبت به آسفالت گرم دارد. یکی از مهم ترین بخش های برآورد قیمت و اجرای آسفالت سرد، بازدید از محل پروژه می باشد.

شما اهالی محترم ساکن در تهران، پایین ترین قیمت تراشه آسفالت در تهران را می توانید در نمایندگی های مختلف شرکت گام گستر بیابید. این شرکت به جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان خود، با کیفیت ترین آسفالت سرد را با مناسب ترین قیمت به آنان ارائه می دهد تا از لحاظ اقتصادی برای آنان کاملا مقرون به صرفه باشد.

پخش و اجرای تراشه  آسفالت در کرج

این نوع از آسفالت نوعی پوشش است که برای سطح جاده، باند فرودگاه، و همچنین پشت بام، خیابان ها و … کاربرد بسیار زیادی دارد.

اما تراشه آسفالت به دلیل ویژگی هایی که دارد، ازجمله سطح ناصاف تر و دوام کمتر، در مکان های خاصب باید اجرا گردد که عبارتند از:

 • راههای باغ ها
 • جاده های خاکی
 • مسیرهای گلی و ناهموار
 • پارکینگ ها
 • برای تثبیت خاک برای گرد و غبار

به دلیل قیمت کمتر آسفالت  سرد، آن را در راه های باغات و روستایی و پاریکنگ ها و مسیرهای گلی برای تردد راحت تر ماشین ها  می توان استفاده کرد.

شما اهالی محترم کرج اگر می خواهید با هزینه ی کم در مکان های کم رفت و آمد، آسفالتی با هزینه پایین انجام دهید؛ بهترین گزینه پخش آسفالت سرد می باشد تا کوچه ها و خیابان ها را از حالت خاکی و گلی بودن خارج کنید. برای این منظور می توانید به نمایندگی های مختلف شرکت گام گستر در تمامی مناطق کرج مراجعه کرده و انواع خدمات آسفالت بازیافتی از جمله پخش تراشه آسفالت را با کیفیتی بالا و به صورت مقرون به صرفه دریافت کنید.

قیمت تراشه آسفالت در شهریار به کیفیت آن بستگی دارد و بدیهی است که هر چه کیفیت آسفالت سرد بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. اما به طور کلی می توان گفت که هزینه تراشه آسفالت در منطقه ی شهریار و دیگر مناطق، نسبت به آسفالت گرم به مراتب پایین تر است و همین مسئله موجب می شود که در صورت استفاده از آسفالت سرد، هزینه آسفالت کاری کمتر بوده و برای کارفرما مقرون به صرفه تر باشد؛ ضمن این که تراشه های آسفالت با کیفیت و درجه یک، پس از اجرا نیز دقیقا مانند آسفالت گرم بوده و کیفیت و کارایی بسیار بالایی خواهند داشت.

نمایندگی های مختلف گام گستر در شهریار با پخش تراشه های آسفالت با کیفیت با قیمت مناسب، توانسته اند بخش عمده ای از بازار فروش این محصول در این منطقه را به دست بگیرند و با پخش آسفالت سرد مرغوب با مناسب ترین قیمت توسط آسفالت کارهای مجرب خود، موجب جلب رضایت کامل مشتریان خود شده اند.

شرکت گام گستر به عنوان پیمانکار رسمی انواع پروژه های آسفالت کاری در تهران و کرج، با سال ها تجربه کاری موفق در زمینه ی پخش و فروش تراشه های آسفالت درجه یک با قیمت مناسب، با جلب رضایت حداکثری مشتریان خود در انواع پروژه های آسفالت کاری، به عنوان برترین نمایندگی پخش و فروش تراشه آسفالت در تهران و کرج شناخته شده است.

قیمت تراشه آسفالت در نمایندگی های این مرکز به دو صورت برآورد می شود. به این ترتیب که یا هزینه تهیه و اجرای تراشه آسفالت با ضخامت ۱۰ سانتی متر، در هر متر مربع در نظر گرفته می شود و یا هزینه تهیه و پخش تراشه آسفالت به ازای هر تن در نظر گرفته می شود که شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین آگاهی از قیمت روز هر تن تراشه آسفالت درجه یک، با همکاران ما در واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *