جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیروگونی پارکینگ

گام گستر نمایندگی رسمی و مجاز انواع خدمات عایق کاری مربوط به قیروگونی پارکینگ می باشد. قیروگونی پارکینگ به این دلیل است که این مکان ها در معرض استفاده زیادی بوده و همواره در حال عبور و مرور می باشند. نفوذ آب یکی از جمله مشکلات متداول در پارکینگ ها می باشد، چرا که سطح بتی کف پارکینگ در طی مدت زمان، در معرض آب و رطوبت قرار گرفته و باعث نشتی می شود.

بنابراین عایق کاری و توجه به ترمیم عایق پارکینگ ها، از اهمیت بسیار ویژه ای جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی وارده به ساختمان شما، برخوردار می باشد. در نتیجه شما برای حل این مشکل به یک عایق کاری مطمئن و تضمین شده نیازمند هستید. نمایندگی گام گستر به کمک تیم قیر کار متخصص خود در این حیطه تمامی اقدامات لازم جهت آب‌ بندی، زیرسازی، شیب بندی و … ساختمان را انجام داده، که یکی از عایق های قابل‌ اجرا برای این کار نیز قیروگونی انواع پارکینگ می باشد.

در حقیقت کلیت کار بدین صورت است که از یک گونی بین دو لایه قیر برای این عملیات استفاده می کنند، که گونی به کار برده شده نقش موثری در انسجام نهایی این فعالیت اجرا می‌ نماید.شما می توانید جهت انجام قیروگونی پارکینگ منزل خود با مجموعه کاربلد ما در این حوزه مشورت کرده و این امر مهم را با اطمینان خاطر به نصاب کاران قیرکار با تجربه این مجموعه معتبر بسپارید.

هزینه قیروگونی پارکینگ

نحوه اجرای قیروگونی پارکینگ

مجموعه گام گستر به عنوان یک مرکز عایق کاری حرفه ای با توجه به سابقه ی طویل و اکیپ کاری متخصصی که دارد، چگونگی اجرای قیروگونی پارکینگ شما را با بهترین کارایی و کیفیت لازم به انجام می رسانند. نحوه ی عایق کاری پارکینگ ها نیز مانند سایر کف ها انجام می گیرد. تنها باید توجه داشته باشید که لایه های عایق قیروگونی در کف پارکینگ ها متحمل فشار بیشتری می باشند در نتیجه باید تعداد لایه های بیشتری برای این کار در نظر گرفت.

در صورتی که به هر علتی پارکینگ شما دچار رطوبت و نم شد و به این اطمینان رسیدید که این عایق از کارایی بهینه ای برخوردار نبوده، به طور قطع بایستی آن را ترمیم کنید. به منظور انجام دادن این کار شما باید با همکاران ما تماس گرفته تا شما را در ابن باره راهنمایی کنند.

قیرگونی در کرج

قیمت قیروگونی پارکینگ

قیمت اجرای قیرگونی به جهت عایق کاری پارکینگ توسط تیم کاری با تجربه مجموعه گام گستر به این ترتیب است که در صورت انجام مراحل کندن، شیب بندی، سیمان کاری، حمل نخاله به بیرون از ساختمان، جابجایی وسایل موجود در پارکینگ، اجرای عایق قیرگونی و غیره به وسیله ی قیر کاران این مرکز انجام شده باشد، همگی آن ها در محاسبات انجام شده برای قیمت قیروگونی پارکینگ درج می شوند، ناگفته نماند که تمامی این برآورد ها نیز طبق توافق طرفین کار صورت می پذیرد.

قیرگونی پارکینگ در کرج

کلیه افرادی که قیرگونی مکان هایی مانند پارکینگ را انجام می دهند، باید تجربه و سابقه ی درخشانی در این حیطه ی کاری را داشته باشند تا بتوانند توجه و اطمینان مشتریان عزیز را به طور کامل به کار خود جلب نمایند. مجموعه گام گستر یکی از جمله شرکت های بزرگ و معتبر جهت قیروگونی پارکینگ در کرج می باشد که مجهز به یک تیم حرفه ای قیرکار برای اجرای این عملیات و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروشی نظیر بیمه نامه و ضمانت نامه چندین ساله نیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و خدمات مربوط به این فعالیت، شما می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

قیرگونی پارکینگ ها در تمام مناطق تهران

عایق کاری انواع پارکینگ یکی دیگر از جمله خدمات بسیار عالی و فنی شرکت گام گستر می باشد، که البته در این حیطه شرکت ها، افراد و مرکز های بسیار زیادی فعالیت دارند ولی شما کاربران گرامی باید توجه داشته باشید که خیلی از این مراکز تخصص لازم برای انجام این کار را نداشته، ولی نمایندگی گام گستر یکی از کمپانی های کاربر پسند در زمینه ی، قیر و گونی پارکینگ ها در تمام مناطق تهران می باشد که شما این امکان را دارید تا برای دریافت مشاوره رایگان، با شماره های قرار گرفته در سایت این شرکت تماس بگیرید.

امتیاز شما به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *