جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیرگونی سرویس های بهداشتی

سرویس بهداشتی جزو مکان های همیشه مرطوب در ساختمان ها است که حتما به عایق رطوبتی مقاوم نیاز دارد. قیرگونی سرویس بهداشتی یک روش عالی و ارزان برای به کارگیری در دستشویی و حمام است تا جلوی نفوذ آب به لایه های زیرین ساختمان را بگیرد. به دلیل اینکه کف سرویس بهداشتی همیشه رطوبت دارد و شسته می‌شود عایق کردن درزهای سرامیک نمی‌تواند مدت زیادی دوام داشته باشد، از این رو اجرای یک لایه قیرگونی قبل از سرامیک کردن در ساختمان سازی و نوسازی ضرورت دارد.

نحوه اجرای قیروگونی سرویس بهداشتی باید با دقت فراوان و کاملا استاندارد انجام شود و تا جای ممکن از متریال درجه یک برای آن استفاده شود. اگر برای قیروگونی کف سرویس بهداشتی از قیرهای درجه چندم استفاده شود به طبع عمر آن کاهش پیدا کرده و دوام نمی‌آورد. کندن کف سرویس و بازسازی آن دردسرهای زیادی دارد که ارزش کمی هزینه بیشتر برای قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی پرداخته شود.

قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی

قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی

زمانی که صحبت از بازسازی و عایق سرویس بهداشتی می‌شود تصور مردم به هزینه های زیاد و دستمزدهای آنچنانی می‌رود. اما باید بگوییم که قیمت قیرگونی سرویس بهداشتی در بین همه روش هایی که برای ضدآب کردن کف سرویس بهداشتی استفاده می‌شود پایین تر است. اگر دنبال روشی به صرفه هستید که اجرای آن نیز اجرت کمی داشته باشد؛ بهترین انتخاب قیرگونی است.

در حالت معمول قیرگونی کف سرویس بهداشتی کم هزینه ترین روش برای اجرای یک لایه ضد آب با عمر بالا است که توسط شرکت های فروش قیرگونی نیز قابل انجام است. چراکه اغلب سرویس های بهداشتی مساحت کمی دارند و متریال کمی نیز نیاز دارند. اما اگر بخواهید از روش های چند لایه استفاده کنید یا دیوار سرویس را به طور کامل قیروگونی کنید این هزینه کمی افزایش پیدا می‌کند. برای استعلام لیست قیمت قیر مناسب برای سرویس بهداشتی با ما در تماس باشید.

هزینه قیروگونی سرویس بهداشتی

نحوه اجرای قیرگونی سرویس بهداشتی در کرج

در زمان اجرای قیرگونی کف و دیوار های فضا های مرطوب نظیر سرویس بهداشتی سیمان کاری پشت آن دارای اهمیت بسیار ویژه ای است تا سطحی صاف و یکنواخت روی سطوح بلوک و آجر را گرفته و عایق را به خود بچسباند.

نصاب کار ماهر شرکت گام گستر واقع در کرج قبل از ریختن قیر به کف، شیب بندی را به سمت کفشور ایجاد می‌ کند تا آب در مکان مورد نظر ثابت نمانده تا در زمان استفاده از سرویس آب به راحتی وارد لوله فاضلاب شود.

در سرویس های بهداشتی ارتفاع قیر گونی چقدر است؟

پس از کار شیب بندی نصاب تا ارتفاع مورد نظر در مکان مربوطه قیرگونی را ادامه می‌ دهد. به عنوان مثال در حمام حدود ۱/۶۰ متر و در دستشویی ۳۰ الی ۴۰  سانتی متر کافی می باشد. البته ناگفته نماند در بخش هایی که شیر به دیوار وصل می‌ شود، ارتفاع قیرگونی را باید تا بالای شیر ادامه دهند تا موجب نفوذ آب به دیوار و … نشود.

هزینه قیرگونی سرویس های بهداشتی

سرویس های بهداشتی یکی از جمله فضا های مرطوب ساختمان‌ ها به شمار می روند که در آن شیر آب وجود داشته و عایق کاری آن یکی از پر اهمیت ترین و معقول ترین فعالیت ها محسوب می شود.

هزینه قیرگونی سرویس های بهداشتی یکی از مسائلی است که شما باید آن را درنظر بگیرید، چرا که واقعا این مخارج ارزش زیادی دارند به طوری که ساختمان را از آسیب های احتمالی ایمن می سازد.قیمت قیرگونی در تهران و کرج با توجه به متراژ کف و دیوار های سرویس های حمام و دستشویی محاسبه می شود.

فاکتور دیگری که نقش موثری در قیمت گذاری قیرگونی سرویس بهداشتی دارد، تعداد لایه‌ های تشکیل دهنده عایق است. به این صورت که ۲ قشر قیر، ۳ و یا ۴ تا به کار رفته و گونی نیز مابین آن ها قرار گرفته قیمت ها متغیر می باشند.شرکت گام گستر این نوع خدمات را با نازلترین قیمت توسط نصاب کار مجرب و حرفه ای به صورت شبانه روزی انجام می دهد، پس با ما تماس بگیرید.

نحوه قیرگونی سرویس های حمام و دستشویی در تهران

در این مدل مکان ها که امکان نفوذ نم و رطوبت بسیار زیاد است، استفاده از قیرگونی دولایه مرغوب و استاندارد مناسب می باشد و در مقایسه با ایزوگام از دوام بیشتری نیز برخوردار است. نحوه قیرگونی به این صورت بوده که در ابتدا ضروری است تا سیمان کاری سطح مورد نظر خشک شده و قبل از قیرگونی به طور کامل با جارو آن را تمیز کرد تا هیچ نوع سنگریزه ای زیر کار باقی نماند. همچنین پیشنهاد می دهیم درون حمام را حداقل به ارتفاع یک متر از کف قیر گونی ادامه پیدا کند تا موجب بروز نم در دیوارها نشود. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *