جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

قیمت قیر در ۱۴۰۳

برای تعیین قیمت قیرگونی باید منتظر برآوردهای وزارت نفت بود. شرکت گام گستر نیز همچون دیگر مراکز اجرای قیرگونی، قیمت قیر در ۱۴۰۳ را بر اساس قیمت تصویب شده تعیین می کند. آنچه برای همکاران ما مهم تر است، اجرای درست، کامل و بی نقص قیرکشی و قیرگونی است. درواقع ما تلاش می کنیم که صرف نظر از قیمت اجرای قیرگونی، از بهترین و مرغوب ترین مواد استفاده کنیم تا رضایت شما را جلب نماییم.

بدون شک هرچه کیفیت متریال مصرفی افزایش پیدا کند، هزینه خرید و اجرای قیرگونی هم بیشتر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت قیر در سال ۱۴۰۳ می توانید با کارشناسان ما در شرکت گام گستر تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

قیمت قیر در 1400

نوع قیر

واحد

قیمت

قیر شل پاسارگاد بشکه ۷۰/۶۰

بشکه ۲۲۰ لیتری

تماس بگیرید

قیر مخلوط پاسارگاد بشکه ۲۵/۸۵

بشکه ۲۲۰ لیتری

تماس بگیرید

قیر حلبی ۱۷ کیلویی شل و مخلوط

۱۴ تا ۱۵ کیلوگرم 

تماس بگیرید

قیر سفت کارتنی

۱۱ کیلو گرم

تماس بگیرید

هزینه قیرکشی در سال ۱۴۰۳

هزینه قیرکشی در سال ۱۴۰۳ با توجه به نرخ قیر در ۱۴۰۳ تعیین می شود. باید اول بدانید که قیمت جدید قیر در سال جدید چقدر است. سپس بر اساس مساحت فضای مورد نظر، میزان مواد مورد نیاز و عوامل دیگر، هزینه نهایی اجرای قیرکشی در ۱۴۰۳ تعیین می شود. دستمزد نصاب و بسیاری عوامل دیگر نیز در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار هستند. کارشناسان ما در شرکت گام گستر، پس از بازدید از محل و برآورد متراژ فضا و بر اساس قیمت قیر در ۱۴۰۳ تعیین می کنند که اجرای قیرگونی در محیط مد نظر شما چقدر هزینه خواهد داشت.

سپس متریال مورد نیاز تامین شده و عملیات قیرگونی اجرا می گردد. ممکن است در حین کار، نیاز به انجام اقدامات دیگری همچون زیرسازی و … باشد که در این صورت، قیمت اجرای قیرگونی بیشتر از نرخ اولیه خواهد بود. همکاران ما در شرکت گام گستر برای ارائه اطلاعات مورد نیاز در خصوص قیمت قیرگونی در کرج و هزینه قیرگونی در تهران، پاسخگوی شما عزیزان هستند.

قیمت قیرگونی در ۱۴۰۳

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، قیمت قیر در ۱۴۰۳ نرخی مشخص است که با نظرات کارشناسانه وزارت نفت و دیگر نهادهای مربوطه تعیین و اعلام می گردد. قیمت قیرگونی در ۱۴۰۳ هم تابعی از همین قیمت به علاوه فاکتورهای دیگری همچون کیفیت مواد، دستمزد نصاب، تجهیزات مورد استفاده، مساحت فضای مورد نظر و … می باشد.

بنابراین برای تعیین دقیق تر قیمت قیرگونی در سال ۱۴۰۳ باید به چند فاکتور مختلف توجه کرد. با این حال تیم مجرب ما در شرکت گام گستر، با کارشناسی دقیق و درست، تلاش می کنند که بهترین و مناسب ترین هزینه را از مشتریان اخذ کنند. در عین حال، کیفیت اجرای کار به گونه ای است که مشتریان می توانند تا مدتها از کار استفاده کرده و شاهد خرابی و آسیب دیدگی آن نباشند.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه و نوسانات لحظه ای قیمت ارز، قیمت قیر در ۱۴۰۳ نیز همواره در حال تغییر می باشد. متقاضیان محترم جهت استعلام قیمت روز قیر، علاوه بر مراجعه ی حضوری به آدرس نمایندگی های رسمی شرکت گام گستر در سراسر تهران و کرج، می توانند از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت این شرکت، با کارشناسان واحد فروش این نمایندگی ها نیز تماس حاصل نمایند.

در حال حاضر یکی از سوالات پرتکرار متقاضیان عزیز در حوزه قیرگونی این است که قیمت هر تن قیر امروز چند؟
در اینجا باید گفت که به طور معمول پس از انتخاب نوع قیر مورد نظر برای اجرای عملیات قیرگونی سازه ها، اساسی ترین موضوعی که مطرح است، قیمت قیر می باشد. قیمت هر تن قیر امروز بر مبنای عوامل مختلفی از جمله نوع آن، قیمت دلار و همچنین شرایط اقتصادی حاکم در کشور متغیر می باشد.

عاقلانه ترین تصمیم در زمان خرید قیر جهت عایق سازی پروژه های بزرگ ساختمانی مراجعه به یک نمایندگی رسمی و مجاز است که قیر را به قیمت درب کارخانه بدون هیچ گونه واسطه ای ارائه می دهند. اگر شما تصمیم به خرید قیر برای مصارف گسترده و گوناگون خود اعم از راه سازی، ساخت و ساز و غیره را داشته ولی با هیچ مجموعه ای در این زمینه آشنایی ندارید می توانید با برقراری تماس با شماره های درج شده در سایت استعلام قیمت هر تن قیر امروز را گرفته و با ثبت سفارش اقدام به خرید از این مرکز معتبر نمایید.

امروزه یکی از سوالات پر تکرار متقاضیان محترم در حوزه ی قیرگونی و یا آسفالت کاری سطوح مختلف، این است که قیمت هر بشکه قیر چقدر است؟ همانطور که می دانید در زمینه ی این نوع عایق کاری ها و به ویژه در مورد قیرگونی، در هنگام انتخاب نوع قیر مورد نظر برای اجرای عملیات قیرگونی سازه ها، اساسی ترین موضوعی که مطرح می شود، قیمت قیر مورد نظر می باشد؛ چرا که به دلیل این که قیر جزء مواد اولیه ی عایق قیر و گونی محسوب می شود و استفاده ی زیادی جهت قیر پاشی و … در آسفالت کاری و حتی عایق کاری ایزوگام دارد، بنابراین قیمت قیر در حوزه ی عایق هایی مانند قیرگونی و همچنین آسفالت کاری، تأثیر مستقیم و بسیار زیادی بر هزینه ی اجرای عایق کاری خواهد داشت.

 

قیمت روز هر بشکه قیر بر اساس عوامل مختلفی از جمله نوع قیر مورد استفاده، قیمت ارز و همچنین شرایط اقتصادی حاکم بر کشور تعیین می گردد. در همین راستا بهترین کار در زمان خرید قیر جهت عایق کاری پروژه های بزرگ ساختمانی، مراجعه به یک نمایندگی رسمی پخش و فروش مواد اولیه ی عایق های رطوبتی است تا بتوانید قیر را به قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم، بدون هیچ گونه واسطه ای تهیه کنید. بنابراین شما عزیزان ساکن در تهران و کرج، اگر تصمیم به خرید قیر برای مصارف گسترده و پروژه های بزرگی مانند پروژه های راه سازی، ساخت و سازهای بزرگ و غیره دارید، می توانید با برقراری تماس با شماره های درج شده در سایت شرکت گام گستر، علاوه بر استعلام قیمت هر بشکه قیر به صورت به روز شده و دقیق، اقدام به ثبت سفارش و خرید از این مجموعه ی معتبر نیز نمایید.

قیمت قیرگونی با مصالح

بخش زیادی انرژی ها از طریق دیوارها هدر می رود و این خود سبب می شود تا افراد بتوانند به دنبال عایق کاری مناسب ساختمان های خود باشند به همین دلیل است که انتخاب استراتژیک برای نوع ماده عایق مورد استفاده در این دیوارها بسیار مهم است. همانطور که می دانید در عایق بندی مسئله آسایش و رفاه ساکنین ساختمان های مسکونی و اداری می باشد.

در حال حاضر مواد عایق متنوعی وارد بازار شده اند که از قدیم قیر گونی شناخته شده بوده است و هم اکنون مردم ایران بیشتر ایزوگام را می شناسند. همچنان که ایزوگام در راس عایق کاری قرار دارد قیرگونی نیز جایگاهی برای خود حفظ کرده است. بصورت مشخص و ثابت نمی توان در مورد قیمت و هزینه ها اظهار نظر کرد و هزینه ها را تخمین زد. چرا که پروژه ها از یکی به دیگری متفاوت هستند و همین باعث تفاوت قیمتی می شود.

اما قیر گونی بر حسب متر محاسبه می شود که نوع گونی مصرفی و آماده سازی بستر زیر سازی نیز می تواند اختلاف قیمتی را در پروژه ها نشان دهد. اگر شما برای دریافت بهترین اجرا و نصب قیرگونی و یا حتی نصب ایزوگام به دنبال یک مجری توانمند و حرفه ای هستید که همیشه بهترین کیفیت ها را در بالاترین نوع مواد مصرفی را بکار می برد، قطعا گام گستر بهترین انتخاب و عالی ترین مجری نصب و اجرای ایزوگام و قیرگونی در تهران و کرج می باشد که می توانید با یک تماس با اجرا کننده های با تجربه این شرکت متصل شوید.

فرمول محاسبه قیمت قیرگونی ساختمان

فرمول محاسبه قیمت قیرگونی با مصالح همانطور که گفته شد بر حسب متراژ و مساحتی می باشد که قرار است با موارد و مصالح کاربردی عایق بندی شود. برای محاسبه و برآورد قیمت ها مساحت مورد نظر را به همراه مواد مورد استفاده و البته شرایط جوی در نظر گرفته می شود و هزینه های قیرگونی مشخص می شود.

اگر می خواهید برآورد هزینه ها را برای قیرگونی پروژه های خود قبل از اجرا و نصب بدانید مجریان توانمند گاما صنعت نیروهای اجرا کننده عایق سازی را به محل پروژه برای بررسی و بدست آوردن هزینه ها اعزام می کنند .

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *